Стрічковий фільтр - прес PHOENIX
Модель фільтр-преса PHOENIX WX доступна в декількох конфігураціях, кожна з яких призначена для різних сфер застосування. Фільтр-прес WX забезпечує безперервну роботу при максимальній ефективності зневоднення завдяки таким параметрам, як відкрита конструкція для простоти обслуговування, кілька точок зневоднення та різні конфігурації притискних роликів, повністю зварена рама, великі підшипники та унікальна антикорозійна обробка.
Модель WX доступна в декількох конфігураціях від економічної до високопродуктивної з шириною полотна до 3 м. Опції включають подвійну зону гравітаційного зневоднення, незалежну зону гравітаційного зневоднення, що захищають панелі та багато іншого. Для малих швидкостей потоку до 65 галонів за хвилину (4,1 л/с) доступна модель LC з шириною полотна 800 мм і 1200 мм.
Області застосування:
»» Відходи збагачення вугілля
»» Фільтрат скрубера
»» Фільтрат целюлозно-паперового виробництва
»» Хвости відмивання гравію
»» Побутові біологічні відходи
»» Міські стічні води та відходи текстильного виробництва
»» Шлам дражних розробок
»» Шлам від обробки води
»» Відходи хімічної та харчової промисловості та жиро-збирачів
Параметри і переваги
»» Зварна рама для важких умов експлуатації забезпечує центрування компонентів та тривалий термін служби
»» Модульна конструкція допускає різні конфігурації роликів для регулювання процесу зневоднення
»» Спроектована для безперервної автоматичної роботи, що дозволяє мінімізувати втручання оператора та час технічного обслуговування
»» Відкрита конструкція для простоти доступу до всіх компонентів
»» Епоксидне фарбування поверх ґрунтувального цинкового шару забезпечує стійкість до корозії.
»» Пневматичне вирівнювання та натяг стрічки забезпечує просту, безпечну експлуатацію та максимальну надійність.
»» Стандартна, розширена, незалежна, або подвійна зона гравітаційного зневоднення для універсальної та ефективної роботи
1. Попередня підготовка (флокуляція): більшість матеріалів, що підлягають зневодненню, вимагають додавання полімерів у суспензію перед зневодненням. В результаті тверді частинки коагулюються, вивільняючи вільну вологу. Вбудований міксер забезпечує рівномірний розподіл полімерів у потоці живлення. 2. Розподіл живлення: шлам направляється в розподільний короб, потім матеріал розподіляється для більш ефективного використання зони фільтрації. 3. Гравітаційне зневоднення: вільна волога відокремлюється від твердого шляхом дренажу через рухоме полотно фільтр-преса. 4. Механічний тиск: матеріал, що надходить із зони гравітаційного зневоднення, направляється в зону механічного тиску, що налаштовується. Тиск застосовується на місце з'єднання верхньої та нижньої стрічки для формування пластового кеку. 5. Стиснення/стоншення: стрічка проходить S - подібну траєкторію через ряд компресійних роликів. Поверхневий тиск, що створюється натягом стрічки, видавлює додаткову вологу із твердих частинок. Одночасне стоншування шару матеріалу відкриває додаткові шляхи для відходження вологи. Потім стрічки розходяться, звільняючи пласт сухого кеку. 6. Видалення твердого матеріалу: кек відокремлюється від стрічки шляхом скребків та видаляється.